Dieta ant grikių

grikiai svorio netekimui

Grikių dieta žinoma, ko gero, visoms merginoms, kurios pasirinko geriausią svorio metimo būdą.

Grikiai jau seniai laikomi gydomuoju produktu, kuris ne tik prisotina organizmą energija, bet ir pašalina kenksmingas medžiagas, valo, tiekia būtinus vitaminus ir mikroelementus.

Grikių dieta reiškia mono dietą, kurios reikia laikytis nuo 7 iki 14 dienų. Grikiuose yra mažai kalorijų, tačiau tuo pat metu tai yra gana patenkinta.

Grikių dieta gali parodyti skirtingus rezultatus. Kadangi nėra aiškių rekomendacijų dėl jo laikymosi ir mes visi turime skirtingus organizmus, per 1 savaitę galite numesti svorio tiek 1, tiek 4 kilogramais.

Svarbų vaidmenį atlieka ir tai, kokios dietos laikomasi. Taip, taip, jų yra daug.

Grikiai + kefyras

Dieta skirta laikytis kas savaitę. Nerekomenduojama kartoti daugiau nei 1 kartą per mėnesį. Visas 7 dienas turėsite valgyti tik grikių košę ir 1% kefyro, kurio per dieną galite išgerti ne daugiau kaip vieną litrą. Grikiai ruošiami taip. 1 stiklinę javų reikia užpilti dviem stiklinėmis verdančio vandens ir palikti infuzuoti keletą valandų. Paprastai ši procedūra atliekama naktį. Ryte skysčio perteklius, jei jo lieka, tiesiog nusausinamas. Sūdyti grikių nepatartina. Bet kokius nesaldžius gėrimus galima gerti iš skysčio. Į košę negalima dėti sviesto. Pasirodo nuobodu, bet gana veiksminga, tokio tipo grikių dieta turi tik teigiamų atsiliepimų. Jei norite, keisdami galite į košę įpilti kefyro.

Patarimas: nepamirškite prieš gaminant grikius surūšiuoti, nes juose beveik visada yra vadinamųjų šiukšlių, ir būtinai jas išskalaukite kiaurasamtyje.

Grikiai + džiovinti vaisiai

Puikus variantas tiems, kurie mėgsta vaisius ir negali gyventi be saldumynų. Džiovinti abrikosai ir slyvos yra maisto produktai, pridedami prie dietos, be grikių. Tačiau atminkite, kad šie maisto produktai yra gana kaloringi ir neturėtų būti per daug stumiami. Jei valgote 4 kartus per dieną, tada užteks 2 gabalėlių slyvų arba džiovintų abrikosų vienai porcijai košės. Džiovintų vaisių nauda šiuo atveju yra gana didelė, nes monotoniška mityba ir drėgmės trūkumas (alkanam žmogui sunku kontroliuoti išgerto skysčio kiekį, be to, nėra stipraus troškulio jausmo) dažnai sukelia vidurių užkietėjimas. Ir tada yra analiniai įtrūkimai ir hemorojus perspektyvoje. Džiovinti abrikosai ir slyvos turi vidurius laisvinantį poveikį. Mažiems vaikams džiovinti vaisiai duodami kaip natūralus vidurius laisvinantis vaistas.

Patarimas: Prieš valgydami džiovintus vaisius būtinai nuplaukite karštu vandeniu arba apšlakstykite verdančiu vandeniu, ypač jei juos perkate iš turguje esančių atvirų indų. Be to, tai būtina jūsų pačių saugumui, nes džiovinti abrikosai ir slyvos, kad ilgiau išlaikytų gražią spalvą, skonį, ilgiau nesugestų, yra padengti sieros dioksidu. Jei perkate importuotus produktus, tarkime, iš Turkijos ar Irano, galite būti tikri, kad buvo naudojamas sieros dioksidas. Maisto papildas 220 yra toksiškas, ypač pavojingas astma sergantiems žmonėms. Prisimink tai.

Taupanti grikių dieta

Jei monofoninė dieta netinka jums ir esate pasiruošę geriems, bet ne tokiems greitiems rezultatams, tuomet išbandykite šią parinktį - dietą ant grikių ir kefyro, taip pat kitų fermentuotų pieno produktų, daržovių ir vaisių. Vienintelis dalykas - pabandykite šią savaitę apsieiti be mėsos. Kraštutiniu atveju kartais galite suvalgyti šiek tiek vištienos krūtinėlės be sultinio ir odos arba dietinės dešros.

Iš fermentuotų pieno produktų, be 1% kefyro, rekomenduojame klasikinį varškės sūrį be cukraus ir nedidelį sūrio gabalėlį kasdien. Tai padės išvengti kalcio trūkumo organizme.

Beveik viskas leidžiama iš vaisių. Tačiau pirmojo pasirinkimo produktai jums turėtų būti žali obuoliai, citrusiniai vaisiai gali būti. Tačiau reikėtų vengti bananų, vynuogių, datulių, vyšnių.

Daržovės rekomenduojamos tos, kuriose nėra daug krakmolo. Visų pirma, tai taikoma vadinamosioms senoms bulvėms.

Nevalgykite miltinių produktų. Nenaudokite cukraus, kepto, kepto. Duona taip pat turėtų būti pašalinta 7 dienas.

Patarimas: dietos metu nevartokite sviesto ir augalinio aliejaus. Alyvuogių galima naudoti minimaliu kiekiu. Salotas geriausia pagardinti nedideliu kiekiu neriebios grietinės. Majonezas yra draudžiamas. Ir ateityje, laikydamiesi dietos, kad jūsų figūra būtų liekna, atsisakykite jos naudojimo. Tegul majonezas ant jūsų stalo būna tik per šventes. Ką jau kalbėti apie duoną su majonezu - daugelio mėgstamas greitas „patiekalas", tegul ji amžinai lieka praeityje.

Išėjimas iš bet kurios iš trijų aprašytų dietų yra laipsniškas. Baltyminis maistas dedamas iš vištienos kiaušinių į žuvį ir mėsą.