Naudojimo patirtis Choco Lite

Nicole Megans Budapest produkto naudojimo apžvalga

Skardinių su gėrimu nuotrauka, „Choco Lite“ naudojimo patirtis

Man 35 metai. Jau šiame amžiuje medžiagų apykaita veikia lėtai. Prieš šešis mėnesius svėriau 90 kg, o ūgis siekė 168. Mano draugas patarė man svetainėje nusipirkti šokolado kokteilį „Choco Lite“. Su jo pagalba per 2 mėnesius ji atsikratė 23 kg. Tinklalapyje užsisakiau gėrimą iš gamintojo, operatoriai man išsamiai pasakojo, kaip naudoti produktą, ir patarė, kaip jį naudoti. Mokėjau paštu.

Apie „Choco Lite“

Šokoladinis gėrimas yra veiksminga priemonė numesti svorį ir atsikratyti celiulito. Tai labai sveikas gėrimas, kuriame yra daug maistinių medžiagų ir vitaminų. Produktas nėra maisto papildas, jis gaminamas remiantis natūraliais cukraus pakaitalais, kurie yra visiškai nekenksmingi diabetikams. Aš perskaičiau šią informaciją oficialioje gamintojo svetainėje.

Nuotraukos prieš lieknėjimą ir po jo, „Choco Lite“ naudojimo patirtis

Taip pat turite užsisakyti prekes iš patikimų tiekėjų, nes rinkoje yra daug padirbinių. Po valgio arba ryte prieš pusryčius reikia išgerti kokteilį. Keletą šaukštelių reikia praskiesti 200 ml vandens. Gėrimas turi būti tamsiai rudos spalvos ir malonaus šokolado aromato.

Programos rezultatai

Mano patirtis naudojant šokolado kokteilį yra tik teigiama. Terapijos kursas yra mėnuo su nedidele pertrauka. Aš svėriau 90 kg, geriant kokteilį per mėnesį numečiau 12 kg. Riebalai nuo juosmens pastebimai dingo, odos būklė pagerėjo. Vakarais užsiėmiau vandens aerobika. Jaučiuosi puikiai, esu gerai nusiteikusi, jaučiu lengvumą visame kūne. Esu patenkinta rezultatu ir rekomenduoju visiems!