Liekninantis šokolado kokteilis

Šokoladinis kokteilis Choco Lite Palangoje

Šokoladinis kokteilis Choco Lite
39€78€
4.514

Užsisakyti Choco Lite

Nuolaida -50%

Kaip užsisakyti „Choco Lite Palangoje“

Nauja - „Choco Lite“ šokolado kokteilis laikomas geriausiu intensyvaus svorio metimo būdu. Galite gauti „Palangoje“ kakavos skonio kokteilį už patrauklią kainą. Norėdami sėkmingai įsigyti produktą ir išleisti tik 39€, užsakymo formoje turite parašyti užsakymo formos laukuose - vardas ir telefono numeris.

Kai užpildysite specialią formą, artimiausiu metu vadybininkas jums paskambins, kad atsakytų į visus jūsų įdomius klausimus ir pateiktų užsakymą, tada pasirinktų reikiamą kursą. Geriausias būdas yra įsigyti „Choco Lite“ už mažesnę kainą oficialioje gamintojo svetainėje. Apmokėjimas už pristatymą gavus siuntinį iš kurjerio arba paštu, išankstinio apmokėjimo nėra.

Kaip pirkti Palangoje Choco Lite

„Choco Lite Palangoje“ kokteilių užsakymo schema

Šiuo metu Lietuvoje galite užsisakyti „Choco Lite“ šokoladinį kokteilį. Naudodamiesi šia priemone greitai susitvarkysite figūrą. Visa Lietuva kalba apie naują liekninantį produktą. Gavę pranešimą, galite sumokėti už užsakymą gaudami arba kurjeriui. Siuntinio siuntimo per kurjerį kaina gali skirtis priklausomai nuo atstumo iki miesto, telefonu patikrinkite pristatymo į Palangą kainą. Jei norite numesti svorio, jums tai padės veiksmingas „Choco Lite“ produktas!

Čia pateikiamos išsamios užsakymo instrukcijos:

 1. Eikite į oficialią svetainę ir užpildykite paprastą užsakymo formą svetainėje, palikite ten savo kontaktinę informaciją. Užsakymo detales išsiaiškiname telefonu.
 2. Mūsų specialistas jums paskambins, atsakys į jūsų klausimus ir padės pateikti užsakymą, susitarti dėl pristatymo.
 3. Po pristatymo sumokėkite už prekes gavus.

Svorio metimas šokolado kokteiliu prasidės beveik akimirksniu. Pamatysite, kaip lengva pradėti efektyviai ir intensyviai mesti svorį.

Paskubėkite užsisakyti su nuolaida -50%. Akcijos sąlygos yra ribotos. Jūs turite galimybę užsisakyti šokoladą liekninantį kokteilį, visiškai saugų gėrimą su pridedama kakavos lieknėjimui galima užsisakyti „Palangoje“ tik už 39€.

Kiti Lietuvos miestai, kuriuose galite nusipirkti Choco Lite

Miestai Lietuvoje, kur galima nusipirkti Choco Lite

Choco Lite VilniujeChoco Lite Kaune
Miestai Lietuvoje

Atsiliepimai apie Choco Lite Palangoje

 • Nojus
  „Choco Lite“ šokolado kokteilis puikiai tinka naudoti kasdien ir neturi šalutinių požymių. Mėnesį atsikratiau 10 kg ir dabar esu laiminga!
  Choco Lite
 • Viltė
  „Choco Lite“ šokoladinis gėrimas akimirksniu valo organizmą nuo toksinų ir normalizuoja skrandį, pagreitina medžiagų apykaitą. Per 2 savaites numečiau 5 kg ir esu patenkinta rezultatu.
  Choco Lite
 • Jokūbas
  „Choco Lite“ šokoladinis kokteilis nėra laikomas maisto papildu ir jame nėra jokių cheminių komponentų. Pagrindiniai ingredientai yra žalia kava, goji uogos ir lingzhi grybai. Per 2 savaites pavyko numesti 5 kg.
  Choco Lite