Naudojimo instrukcijos Choco Lite

„Choco Lite“ produkto naudojimo instrukcijos

Indikacijos ir kontraindikacijos

Kaip gerti liekninamąjį kokteilį „Choco Lite“

Šokolado kokteilio bandymai intensyviam ir efektyviam svorio metimui „Choco Lite“ buvo atlikti Sveikos mitybos institute. Savanoriai buvo 1 000 vyrų ir moterų nuo 20 iki 60 metų. Tyrimo metu buvo atlikti šie pakeitimai:

  • savaitę po nurijimo visi savanoriai numetė 7 kg svorio
  • Po kitos savaitės savanoriai numetė 8 kg.

Bet tai toli gražu ne vienintelis atliktas tyrimas. Antrosios dietos metu 30 moterų, suskirstytų į dvi grupes, vartojo šokoladinius gėrimus. Pirmoji grupė paėmė „Choco Lite“, o antroji - įprastą šokoladinį gėrimą. Testo rezultatai buvo tokie: pirmosios 5 moterys, kurios ėmėsi naujovės, atsisveikino su 6 kg, o jos nejautė alkio, o tai prisidėjo prie energijos ir puikios nuotaikos. Kiekvienoje gėrimo pakuotėje pamatysite paruošimo ir naudojimo instrukcijas. Šokoladinio kokteilio vartojimo kursas yra nuo 2 savaičių iki vieno mėnesio. Po pirmojo kurso pastebėsite, kad jūsų figūra ir sveikata pagerėjo. Stebuklingas gėrimas padės atsikratyti papildomų kilogramų, pašalinti uždegimą ir sistemingai paveikti visus organus. „Choco Lite“ rekomenduoja pirmaujantys dietologai Lietuvoje. Šokolado kokteilis svorio metimui neturi šalutinio poveikio, nėra kontraindikacijų, tačiau jo negalima naudoti šiose situacijose:

  • jei turite alerginę reakciją,
  • esant asmeniniam netoleravimui vaistų,
  • nėštumo ir žindymo laikotarpiu,
  • sergant hipertenzija,
  • neturėtų vartoti asmenys iki 16 metų.

Kaip naudoti įrankį

Kokteilį reikia gerti ryte arba po pietų, nes jis turi gaivinamąjį poveikį. Puiki savijauta ir padidėjęs pasirodymas jus lydės visą dieną. Keletą šaukštelių užpilkite verdančiu vandeniu. Palaukite 30 minučių. Per šį laiką galite ką nors valgyti, nes šokolado kokteilis nevartojamas tuščiu skrandžiu.

Baigę pirmąjį kursą, turite padaryti mėnesio pertrauką. Pirmąjį mėnesį subalansuota mityba atsikratysite 10 kg. Jei jums reikia numesti daugiau kilogramų, tada mankštinkitės kartu su gėrimu. Norėdami tai padaryti, turite skirti 30 minučių kasdien.